Rekrutacja.jpg

Procedurę przyjęcia dziecka do szkoły podstawowej - pdf

Szanowni Rodzice !

Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Gliwicach

przypomina o obowiązku zapisania dziecka do klasy I na rok szkolny 2023/2024.

Zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły.

• od 1 września 2023r. obowiązek szkolny obejmie wszystkie dzieci 7- letnie (rocznik 2016)

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych uczniów zamieszkałych w obwodzie szkoły o dostarczenie zgłoszenia (druk do pobrania na stronie internetowej szkoły, lub w sekretariacie szkoły) drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub w wersji papierowej do sekretariatu szkoły w terminie od dnia 1.02.2023r. do dnia 29.04.2023r.

Zapisy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły rozpoczną się od 8 maja 2023r. i będą trwały do 19 maja 2023r.

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych uczniów zamieszkałych poza obwodem szkoły o dostarczenie wniosku o przyjęcie dziecka (druk do pobrania na stronie internetowej szkoły, lub w sekretariacie szkoły) drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub w wersji papierowej do sekretariatu szkoły w terminie od dnia 8.05.2023r. do dnia 19.05.2023r.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Gliwicach

ul. Kozielska 39 tel.:(32)2379950

Załącznik nr 1 Zgłoszenie dziecka do klasy 1 Szkoły Podstawowej z Oddziałmi Integracyjnymi Nr 1 w ZSP 5  w Gliwicach