Akcja czytelnicza „Tydzień czytania książek 10 minut dziennie – codziennie” - pdf

Popołudnie z lekturą dla uczniów ze świetlicy szkolnej - pdf

Spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem - pdf

nprcz logo

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS DRUGICH
„ MÓJ ULUBIONY
BOHATER KSIĄŻKOWY”

W październiku uczniowie klas drugich brali udział w konkursie plastycznym pt. „Mój ulubiony bohater książkowy”. Spośród wielu prac, które napłynęły do naszej szkolnej biblioteki zostały wybrane trzy najlepsze. Przy ocenianiu prac nauczyciele bibliotekarze brali pod uwagę estetykę wykonanej pracy, zastosowanie ciekawych technik oraz wybrany i pomysłowo zaprezentowany ulubiony bohater książkowy.

Mój ulubiony bohater książkowy

I miejsce - KRZYSIU

II miejsce - EMILIA

III miejsce – MARIA

Wyróżnienia otrzymali: ANTONI, TOMASZ I TETIANA

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom życzymy powodzenia i chęci do udziału w dalszych konkursach organizowanych przez naszą szkolną bibliotekę.

NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE

„BOOKCROSSING – wymień się książką i dziel się z innymi radością czytania” - pdf