24 listopada 2017 roku Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję pt. „Dzień pluszowego misia”. Realizacja zadania polegała na dostosowaniu stroju do danego tematu. Dodatkowo dzieciom tego dnia towarzyszył pluszowy miś. Akcja największą popularnością cieszyła się w klasach I-III. Dzieci z całej szkoły przynosiły misie, które następnie w dniu obchodów urodzin misia brały udział w wystawie misiów pt. „Kraina misiów”. W atrium szkoły pojawiła się gazetka tematyczna o najpopularniejszych bajkowych misiach z całego świata. Dzieci z klas I-III brały udział w konkursie plastycznym pt. Miś Uszatek". W dniach 23-24.11.2017 r. uczniowie klas I-III brali udział w zajęciach warsztatowych organizowanych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Na tych zajęciach dzieci zapoznały się z historią pluszowego misia, poznały misie z całego świata, brały udział w różnych quizach na temat misiów. Nie mogło również zabraknąć misiowego przysmaku jakim był miodek, który dzieci z chęcią smakowały.