DRODZY RODZICE!

Nasza biblioteka otrzymała fundusze na zakup nowości książkowych do biblioteki w ramach Priorytetu 3 „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” na lata 2016 – 2020, zatwierdzonego przez Radę Ministrów 6 października 2015 r. o łącznej wartości 15.000,00 zł

Celem tego programu jest rozwijanie zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży w tym zakup nowości wydawniczych.

Planowany jest w związku z tym zakup nowości wydawniczych do biblioteki (książek niebędących podręcznikami), w szczególności zakup lektur szkolnych z nowej podstawy programowej i uzupełnienie starego kanonu lektur oraz zakup pozycji beletrystycznych będących wznowieniami cenionych książek dla dzieci i młodzieży. Zatem to, jakie ostatecznie pozycje książkowe trafią do szkolnej biblioteki, będzie wspólną decyzją nauczycieli, uczniów i rodziców.

Zapraszam Państwa do wpisania w tabeli znajdującej się w atrium swoich propozycji książkowych jakie chcielibyście Państwo, aby znalazły się w naszej szkolnej bibliotece dla Waszych dzieci, a naszych uczniów.

Bardzo prosimy o uzupełnienie tabeli z propozycjami książkowymi od Państwa
do 28.04.2017 r

Dziękujmy