Szanowni Państwo,

Informujemy, że 28 maja z okazji Dnia Dziecka w Gliwicach odbędzie się wydarzenie "Podwórko. Ale cyrk!", którego organizatorem jest Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

Tego dnia plac główny przed Areną Gliwice zmieni się w cyrkowe miasteczko, w którym m.in. chętni będą mogli nauczyć się sztuczek, żonglerki, chodzenia po linie. Wśród zaplanowanych atrakcji znalazły się także liczne warsztaty. Zwieńczeniem będzie koncert zespołu Czereśnie, który wykonuje utwory o zagadnieniach ważnych dla dzieci i dorosłych – przyrodzie, problemach ekologicznych, zawodach. Udział w wydarzeniu jest wolny.

Dla dzieci ze szczególnymi potrzebami przygotowany zostanie specjalny kącik wyciszenia, gdzie dostępne będą specjalne słuchawki.

link do wydarzenia: https://ckvictoria.pl/wydarzenie/podworko-ale-cyrk-dzien-dziecka-w-gliwicach/

Dyrekcja ZSP5

   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach