Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczno  - techniczny pt. „Koszyczek Pani Jesieni” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wraz z rodzicami podjęły wyzwanie. Uczestnicy wykazali się pomysłowością, wyobraźnią i ekspresją plastyczną. Jury oceniając prace wzięło pod uwagę umiejętność doboru tematu, jakość wykonania oraz oryginalność pomysłu. Komisja konkursowa dokonała oceny prac i wyłoniła zwyciezców:

I miejsce -  Ewa Uljanow

II miejsce - Magdalena Michalska

III miejsce - Antonina Sikorska

Wyróżnienie:

Piotr Ochot

Szymon Ogarek

Antoni Kramarz

image 6483441

 Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac mocno gratulujemy!!!

Organizatorzy konkursu:

Sylwia Kożuch, 

Magdalena Kwiecień. 

   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach