Z przyjemnością informujemy, iż nasze Przedszkole bierze udział w ogólnopolskim projekcie "Wolę wodę" firmy Żywiec Zdrój. Jego nadrzędnym celem jest wykształcenie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym podkreśleniem roli wody w codziennej diecie, a także zwrócenie ich uwagi na zagadnienie ochrony środowiska. W ramach programu tworzone są dla przedszkoli eksperckie materiały edukacyjno-poznawcze, w tym scenariusze zajęć, angażujące dzieci i wychowawców do wspólnej nauki poprzez zabawę.
W projekcie biorą udział cztery grupy przedszkolne oraz jedna grupa dzieci sześcioletnich. W kolejnych miesiącach będziemy Państwu przekazywać relacje z realizacji projektu w zakładce: Z życia przedszkola.

zywiec

Ewa Deja