Informacja  dla Rodziców dzieci PM 5/ul. Kozielska 73

Szanowni Państwo obecnie w PM 5 rozpoczęły się prace remontowe (zakres prac dotyczy: wykonania przejścia wewnętrznego pomiędzy seg. A i B, które przede wszystkim posłuży dzieciom, podczas przemieszczania się pomiędzy seg.w  godz. rannych jak i popołudniowych). Prace remontowe były planowane w innym terminie, aby remont nie zakłócał  pracy placówki,ale z przyczyn niezależnych od nas zaproponowano termin od teraz.  W trosce  o dzieci i lepszą org. pracy podczas schodzenia się i rozchodzenia dzieci, które zmuszone są do przechodzenia z jednego seg. do drugiego zaproponowany  termin przez firmę remontową został zaakceptowany.

Szanowni Państwo, w okresie prac remontowych zapewnimy dzieciom, bezpieczne  i higieniczne warunki  pobytu w przedszkolu. Zwracamy się z prośbą do   Państwa o  zrozumienie, gdyż wszystkim zależy nam na dobrej współpracy.

Wszystkie uwagi, pytania  związane z utrudnieniami lub napotkanymi niedogodnościami, które wzbudzą Państwa niepokój prosimy niezwłocznie kierować do sekretariatu, nr tel. 32 2379950 oraz wychowawców danej grupy.

 

Z nasze strony dołożymy wszelkich starań, aby prace zostały wykonane terminowo i potrwały jak najkrócej.

 

Z wyrazami szacunku, 
Dyrekcja ZSP5

   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach