Z życia przedszkola...

Dzień 23 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy „Misiow". Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza Misiowa  przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania I przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, taniec z wstazkami zabawy ruchowe . Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się  uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz rożek wypełniony smakowitą niespodzianką. Była również świetną okazją do poznania, nabytych przez prawie trzy miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci.

misie

Justyna Niewiadomy

   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach