Dnia 30.10.2020. w grupie „Sówek” w ramach Święta Dyni został zorganizowany dla przedszkolaków z grupy wraz z Rodzicami konkurs „Dyniowe cudeńka” na najciekawiej,najzabawniej ozdobioną dynię. Było na co popatrzeć - wiele ciekawych prac stworzonych na bazie dyni nie tylko zachwycało efektem końcowym, ale również i pomysłowością! Trudno było zdecydować, która praca ma wygrać, gdyż wszystkie były pięknie i ciekawie wykonane.
Dlatego też zostały przyznane same pierwsze miejsca!!! Każdy uczestnik otrzymał dyplom i upominek.

W konkursie udział wzięli:
Magdalena W.,
Oliwier K.,
Stasiu K. i Antek D.,
Kuba K.,
Szymon M.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!
Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie, a rodzicom za duże zaangażowanie i owocną współpracę.

dynia 1

dd

Monika Kordek

   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach