Z życia przedszkola...
 
Dynia jest warzywem, które zachwyca swoim wyjątkowym wyglądem i smakiem. Przekonały się o tym dzieci z grupy 3-latkow Misiów z naszego przedszkola uczestnicząc w dniu  Świeta Dynii. Wszyscy tego dnia przeżyliśmy istny dyniowy zawrót głowy. Królował oczywiście kolor pomarańczowy. Rozmawialiśmy na temat wyglądu i przeznaczenia tego wartościowego warzywa. Odbyły się również „dyniowe zabawy ”, które przyniosły wiele radości wszystkim dzieciom: dyniowy wyścig, segregowanie pestek dyni, i degustacja zdrowych nasionek  tworzenie dyniowych portretów oraz ozdabianie dyń. Zabawa była świetna, a śmiechu co niemiara. Przedszkolaki odkryły również, co ukrywa dynia w środku :)
Zapraszamy do galerii MISIÓW w zakładce.
 
misie dynie
 
Justyna Niewiadomy
   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach