Z życia przedszkola...

Drodzy Rodzice,wspólnie z Aleksandrą Elżbietą Wądołkowską, Bożeną Chęcińską, Sylwią Kożuch, Aleksandrą Rak jesteśmy koordynatorami akcji: “Hotel dla Jeżyka”, której organizatorem jest Przedszkole Miejskie nr 41w Gliwicach.

Otrzymałyśmy pomoce dydaktyczne do przeprowadzenia zajęć o życiu jeży oraz gotowe dwa domki do postawienia w okolicach szkołyi przedszkola. Domki postawione w pobliżu przedszkoli stworzą GLIWICKĄ SIEĆ HOTELI DLA JEŻY. 

Celem akcji jest uwrażliwienie dzieci na potrzebyzwierząt oraz przybliżenie dzieciom gatunku będącego pod ścisłą ochroną.Oto parę zdjęć z wyprawy poszukiwawczej idealnego miejsca na„Domek dla Jeżyka” Naszych przedszkolaków.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :)

jezyk

Dominika Madej

   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach