pociag

"Jedzie pociąg z daleka" ogólnopolski projekt edukacyjny. Głównym celem projektu jest stwarzanie dzieciom możliwości do spontanicznej, odtwórczej i twórczej ekspresji artystycznej: muzycznej, plastycznej i teatralnej oraz pogłębienie wiedzy i zapoznanie z kulturą wybranych państw europy. 

 119888767 322618998838597 3744614269699167685 n
 
"Serdeczna karteczka" ogólnopolski projekt edukacyjny plastyczno - techniczny. Głównym celem projektu jest wykonanie kartek okolicznościowych dla przedstawicieli różnych zawodów, dzięki którym kształtujemy w dziecku postawy społeczne. Kartki są przekazem życzliwości, empatii i szacunku. Poprzez pokazywanie różnych technik rozwijamy aktywność twórczą i kreatywną stronę dziecka. 
 
Bez tytułu1
 
"Zdrowo i sportowo" to projekt edukacji i aktywizacji ruchowej dzieci. Założeniem projektu jest pokazanie dzieciom, jak ważne i jednocześnie przyjemne jest uprawianie sportu i codziennej aktywności fizycznej. Dodatkowo projekt kładzie duży nacisk na kwestie: zdrowia, higieny, odżywiania i bezpieczeństwa dzieci. 

 Tropiciele z 0a biorą udział w tych projektach

   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach