Aktualności – nr 1  PM 5 w ZSP5

ROK SZKOLNY 2020/2021

Szanowni Państwo.

Dyrekcja ZSP5/ PM 5 informuje Państwa, że w dniu 26.08.2020r. ( tj. środa) na drzwiach wejściowych do PM 5 przy ul. Kozielskiej 73 oraz  w SP1 przy ul. Kozielskiej 39 (oddziały „ 0” w szkole) wywieszone zostaną listy dzieci z podziałem na grupy do których zostały przydzielone Państwa pociechy.

RODZICÓW DZIECI 3, 4,5,6  LETNICH- NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK 2020/21 UPRZEJMIE INFORMUJEMY ŻE ZAJĘCIA ADAPTACYJNE NIE ODBĘDĄ SIĘ Z POWODU PANDEMII.

Szanowni Państwo inf. dot. org. i rozpoczęcia pracy w roku szkolnym 2020/21 w przedszkolu zostanie umieszczona na stronie internetowej ZSP 5 w zakładce dla PM5 w dniu 26.08.2020r. B. prosimy o śledzenie inf. na stronie Przedszkola

Rodziców/opiekunów prawnych, którzy upoważnią osoby do odbioru dziecka  z przedszkola - prosimy o zapoznanie się z Regulaminem w sprawie zasad przyprowadzania wychowanków do przedszkola oraz odbierania wychowanków (dok. na str. internetowej – zakładka Dokumenty PM 5 ),  wypełnienie zał. nr 1 z Aneksu (przesłanie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub w zaklejonej podpisanej  kopercie, wrzucić do skrzynki przed budynkiem szkoły ( przy ul. Kozielskiej 39) do dnia 28.08.2020r. do godz.12.00.

Bardzoprosimy o śledzenie inf. na stronie Przedszkola Miejskiego nr 5.

Dyrekcja PM 5/ZSP 5