W związku z tym, iż jesteśmy placówką z oddziałami integracyjnymi także dołączamy się do akcji, niestety ze względu na sytuację w kraju oraz na świecie niemożliwe jest przeprowadzenie jej w pierwotnie ustalonej formie.

Z okazji w/w wydarzenia organizujemy dla wychowanków naszego Przedszkola konkurs plastyczny pt. "Autyzm - inny nie znaczy gorszy".

Dziecko może stworzyć dowolną pracę plastyczną, wybraną metodą, konkurs skierowany jest dla wszystkich grup wiekowych - od najmłodszych trzylatków po starszaki z zerówki, zachęcamy każde dziecko do uczestnictwa! 
1) Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wysłanie przez rodzica zdjęcia pracy konkursowej  na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz wpisanie w treści e-mail imienia, nazwiska dziecka oraz nazwy grupy, do której uczęszcza. 
2) Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 17.04.2020r. 
3) Rodzic wysyłający pracę konkursową jednocześnie wyraża zgodę na umieszczenie zdjęcia na stronie internetowej ZSP5 w Gliwicach, oraz zobowiązuje się do dostarczenia jej w formie "papierowej" w momencie zakończenia pandemii w kraju, powrotu dzieci do placówek oświatowych i dostarczenia jej do organizatorów - chcemy umieścić wszystkie prace w galerii na ścianie :)  
4) Jedyną formą kontaktu oraz dostarczenia prac konkursowych jest droga mailowa, prosimy o zrozumienie. Budynek zarówno Szkoły jak i Przedszkola w dalszym ciągu pozostaje zamknięty.
5) Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 20.04.2020r  poprzez wyłonienie zwycięskich prac przez trzyosobowe jury nauczycieli, informacja zostanie umieszczona na stronie http://www.zsp5gliwice.pl/pm5/.
 
KONKURS AUTYZM

 

   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach