Szanowni Państwo,

Rząd podjął decyzję, że od dnia jutrzejszego (12 marca 2020r.) zawieszamy zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w przypadku dzieci najmłodszych w przedszkolach i szkołach podstawowych trudno znaleźć opiekę z dnia na dzień. Dlatego tylko w szczególnie wyjątkowych przypadkach rodzice mogą je wysłać jutro i pojutrze do  przedszkola (dzieci w przedszkolu będą miały zapewnione posiłki), ale nauczyciele nie będą prowadzić standardowych zajęć - informuje minister edukacji.

Dla dzieci,  które w dniach 12, 13. 03.2020. będą obecne w przedszkolu zapewnimy posiłki.

Od poniedziałku 16 marca 2020r. do 25 marca 2020r. szkoły są zupełnie zamknięte.

Rekomendacje i aktualne informacje:

Najświeższe informacje MEN:

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach