Szanowni  Państwo

W związku z pojawiającymi się informacjami na temat koronawirusa    i dynamicznej sytuacji informacyjnej w tym zakresie, dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 5 podjął decyzję o odwołaniu zbiorowym wyjść i wycieczek nieodpłatnych.

Wyjścia opłacane z góry mogą być zrealizowane po uprzedniej ( potwierdzonej pisemnej zgodzie rodziców). Bardzo prosimy Państwa   o współpracę  w tym zakresie i bieżące śledzenie informacji na stronie internetowej.

Jednocześnie informuję, że w przedszkolu odwołane zostają w miesiącu marcu zajęcia otwarte   dla rodziców.

Proszę o niezwłoczne zgłaszanie informacji wychowawcom lub dyrekcji ZSP 5 w przypadku powzięcia jakiejkolwiek wiedzy na temat ewentualnego zagrożenia naszych wychowanków.

Z wyrazami szacunku

Hanna Szczepaniak

dyrektor ZSP 5 

 

   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach