Szanowni Państwo!!!

    Zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola w dniu 09 maja  2019r. tj. czwartek na ostatnie w tym roku szkolnym zabrania grupowe. Drodzy rodzice na spotkaniu  zostaną poruszone b. ważne sprawy dot. organizacji zadań, które będą realizowane do końca roku szkolnego 2018/19 w poszczególnych grupach / między innymi zostaną przekazane informacje dot. organizacji naboru na   miesiąc sierpień 2019r.

Miejsce zebrania:

  1. Przedszkole Miejskie nr 5 przy ul. Kozielskiej 73:

- Segment „A” o godz. 16.30,

- Segment „B”  o  godz. 17.00.

  1. Oddziały przedszkolne w szkole przy ul. Kozielskiej 39. - o godz. 17.30

                        

                                                         Serdecznie zapraszamy

Dyrekcja ZSP 5

 

   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach