Informacja dla rodziców dzieci 3,4,5 letnich  nowo przyjętych do ZSP 5

w Przedszkolu Miejskim nr 5 przy ul. Kozielskiej 73

Listy dzieci przyjętych na rok szkolny 2018/19  do oddziałów przedszkolnych z podziałem na grupy, będą dostępne od dnia 24.08.2018r. (w PM 5 przy ul. Kozielskiej 73.

Szanowni Państwo informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas  nastąpiła zmiana w organizacji spotkania asymilacyjnego dla dzieci w wieku 3 i 4 letnich (nowo przyjętych).

Zapraszamy na spotkanie wszystkie dzieci, które zostały przyjęte do grup: III w seg. „A”, VII i IX w seg. „B”  z rodzicami lub opiekunami  w dniu 30 sierpnia 2018r. od godz. 9.00 do godz.  11.00.

Dzieci będą miały możliwość wspólnej zabawy w rówieśnikami, podczas zabawy będą obecni  nauczyciele, którzy w roku szkolnym 2018/19 będą sprawować opiekę nad Państwa pociechami.

Dzieci 4, 5 letnie, które zostały przyjęte do innych grup jak w/w ( prosimy o sprawdzenie na liście przyjętych do przedszkola w której grupie jest dziecko) i w seg. do którego będzie uczęszczać będzie mogło również uczestniczyć w proponowanych zabawach. W seg. „A” w grupie III (3 l), w seg. „B” w grupie IX (3,4 latki), rodzice  będą mieli możliwość porozmawiać   z wychowawcą do której będzie uczęszczać dziecko od września 2018r.

Prosimy o przyniesienie dla dzieci w tym dniu obuwia zmiennego oraz coś do picia.

Szanowni Państwo od dnia 3 września 2018r. będzie możliwość  przechowywania kart czytnikowych w przedszkolu. Rodziców dzieci nowo przyjętych  do przedszkola prosimy o odbiór kart za pokwitowaniem w dniu asymiliacji  lub w pierwszym dniu przyjścia dziecka do przedszkola od nauczyciela. Rodzic zobowiązany jest do odbijania karty przy wejściu i wyjściu dziecka z przedszkola i pozostawić ją w saszetce  w przedszkolu.

Informacja o zamawianiu dodatkowych kart jest nieaktualna.

Wszystkie pytania dot. w/w informacji proszę kierować do wicedyrektor przedszkola.