PODZIĘKOWANIE

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń”.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim Rodzicom  oraz ich bliskim za ogromną  pomoc przy organizacji Pikniku: za przekazane produkty,  ciasta,  napoje,  węgiel drzewny, naczynia, sztućce jednorazowe itp. za liczne przybycie i aktywny udział we wspólnych zabawach. Dziękujemy za hojność i uśmiech, życzliwość, dobrą zabawę oraz, że zawsze możemy  na Państwa liczyć.

Rada Rodziców po dokonaniu ostatecznego rozliczenia z Pikniku poinformuje Państwa o pozyskanych funduszach.

Serdecznie  Dziękujemy

Dyrektor ZSP 5 Hanna Szczepaniak

v-ce dyrektor Wiesława Kowalska oraz wszyscy pracownicy PM 5.