Z lekkim....opóźnieniem ale warto było czekać🤩
Grupa integracyjna„Tropicieli”melduje z radością ,że wykonała ostatnie zadanie z projektu „Serdeczna karteczka”. Jesteśmy zaszczyceni, że nasze karteczki przyjęli aktorzy: Dominika Gwint,Alan Andresz,Urszula Dębska,Leszek Stanek,Maciej Wilewski oraz Krzysztof Ibisz.Było nam ogromnie miło uczestniczyć w projekcie!!
—bardzo dziękujemy Pani Kasi za współudział w naszym przedsięwzięciu.
9B589D84 BB1D 4AF3 84BA CC8100913548
Sylwia Kożuch,
Martyna Stiler
Magdalena Kwiecień 
W maju odwiedziliśmy naszą osiedlową bibliotekę i w ramach projektu ”Serdeczna karteczka”wręczyliśmy karteczki Paniom bibliotekarkom.Spotkanie było nawiązaniem zarówno do tematyki tygodnia O naszych ulubionych książkach, jak i zbliżającego się Dnia Bibliotekarza .
 
IMG 0202
Sylwia Kożuch,
Martyna Stiler,
Magdalena Kwiecień 

W miesiącu lutym grupa Tropicieli przygotowała serdeczne karteczki dla ukochanych osób.
Dzieci wręczyły karteczki swoim rodzicom. 

image 6483441

Magdalena Kwiecień
Sylwia Kożuch

Z małym opóźnieniem ale z wielką przyjemnością przedszkolaki z grupy "TROPICIELE" wykonały zimowe serdeczne karteczki,które zostały przekazały dla Seniorów z Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Gliwicach.
20210120 154524
Kolejny miesiąc przyniósł kolejne wyzwanie.Dzieci z grupy "Tropiciele" wykonały w ramach projektu edukacyjnego "Serdeczna karteczka"kartki dla zaprzyjaźnionych z nami wolontariuszy ze "Szlachetnej Paczki" DZIĘKUJEMY!!!
20210127 220749
Sylwia Kożuch, Magdalena Kwiecień, Martyna Stiler 
Dzieci z grupy "Tropiciele"wykonały listopadowe zadanie w związku z udziałem w projekcie edukacyjnym "SERDECZNA KARTECZKA".
Wykonane przez dzieci prace zostały wręczone Paniom Kucharkom, pracujących w naszym zespole.
 
tropiciele1
 
Sylwia Kożuch
 Magdalena Kwiecień 
   
© Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Gliwicach