Grupa „Tropicieli” wykonała i przekazała  „Serdeczne karteczki” pracownikom kolei z Gliwic.
Na zdjęciu maszynista Pan Łukasz.

CB714B55 A4FD 4FA8 B4A5 9AFE50E7990C

Z lekkim....opóźnieniem ale warto było czekać🤩
Grupa integracyjna„Tropicieli”melduje z radością ,że wykonała ostatnie zadanie z projektu „Serdeczna karteczka”. Jesteśmy zaszczyceni, że nasze karteczki przyjęli aktorzy: Dominika Gwint,Alan Andresz,Urszula Dębska,Leszek Stanek,Maciej Wilewski oraz Krzysztof Ibisz.Było nam ogromnie miło uczestniczyć w projekcie!!
—bardzo dziękujemy Pani Kasi za współudział w naszym przedsięwzięciu.
9B589D84 BB1D 4AF3 84BA CC8100913548
Sylwia Kożuch,
Martyna Stiler
Magdalena Kwiecień
W maju odwiedziliśmy naszą osiedlową bibliotekę i w ramach projektu ”Serdeczna karteczka”wręczyliśmy karteczki Paniom bibliotekarkom.Spotkanie było nawiązaniem zarówno do tematyki tygodnia O naszych ulubionych książkach, jak i zbliżającego się Dnia Bibliotekarza .

Sylwia Kożuch,
Martyna Stiler,
Magdalena Kwiecień

W miesiącu lutym grupa Tropicieli przygotowała serdeczne karteczki dla ukochanych osób.
Dzieci wręczyły karteczki swoim rodzicom.

Sylwia Kożuch

Z małym opóźnieniem ale z wielką przyjemnością przedszkolaki z grupy "TROPICIELE" wykonały zimowe serdeczne karteczki,które zostały przekazały dla Seniorów z Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Gliwicach.
20210120 154524
Kolejny miesiąc przyniósł kolejne wyzwanie.Dzieci z grupy "Tropiciele" wykonały w ramach projektu edukacyjnego "Serdeczna karteczka"kartki dla zaprzyjaźnionych z nami wolontariuszy ze "Szlachetnej Paczki" DZIĘKUJEMY!!!
20210127 220749
Sylwia Kożuch, Magdalena Kwiecień, Martyna Stiler