BohaterON – włącz historię!

Projekt Historyczny - BohaterON. Na zdjęciu znajduje się plakat projektu "Bohaterowie powstania warszawskiego"

Link do galerii

WARTO PAMIĘTAĆ O HISTORII – PODZIĘKUJ POWSTAŃCOM WARSZAWSKIM

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w ogólnopolskiej kampanii "BohaterON", której celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, a także promowanie postaw patriotycznych. Za pośrednictwem kampanii chcemy promować  dzieje naszego narodu oraz historię ludzi żyjących w czasach drugiej wojny światowej  – osób, które nie chciały zostać bohaterami i wcale się za nich nie uważają, ale narażając swoje zdrowie za walkę o ojczyznę, stały się wzorami do naśladowania.

W tegorocznej edycji uczniowie naszej szkoły na lekcjach historii lub godzinach wychowawczych będą mogli uczcić pamięć powstańców poprzez wpis na stronie dumnizpowstańców.pl. Każdy indywidualny wpis to dołożenie cegiełki do budowania narodowej świadomości o ludziach, którzy poświęcili swoją młodość, nierzadko również zdrowie i życie, abyśmy dzisiaj mogli żyć w wolnym kraju.

bohater on

bohater on1