KONTRAST

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasza szkoła w obiektywie

INFORMACJA dla RODZICÓW

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Gliwicach informuje, że szkoła zapewnia profilaktyczną opiekę zdrowotną i stomatologiczną uczniom do 19 roku życia na poniższych zasadach:

1. Profilaktyczną opiekę zdrowotną sprawuje higienistka szkolna
  1. Jolanta Śliwińska, p. Bogumiła Zając, p. Alicja Nosal.
  1. Gabinet higienistki mieści się w budynku szkolnym na II piętrze, pokój 54 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1, przy ul. Kozielskiej 39.
  1. Pielęgniarka pracuje w godzinach

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

8:00-12:00

8:00-14:30

7:30-13:30

8:00-14:30

8:00-14:00

1. Świadczenia ogólnostomatologiczne realizowane będą w gabinecie stomatologicznym, z którym podpisze umowę UM (informacja w późniejszym terminie).
  1. W przypadku, gdybyście Państwo nie życzyli sobie objęcia dziecka opieką zdrowotną   stomatologiczną proszę o złożenie „sprzeciwu” od świadczenia usług medycznych, odpowiednio do świadczeniobiorców realizujących opiekę.
  1. Na każde wykonywane świadczenie ogólnostomatologiczne dziecko zgłasza się   pisemnym wyrażeniem zgody przez rodziców.
  2. Wzór sprzeciwu znajduje się na stronie szkoły www.zsp5gliwice.pl w zakładce „opieka zdrowotna i stomatologiczna”.