W finale spotkali się nasi "eksportowi" uczniowie na co dzień trenujący w sekcji tenisa stołowego Kolejarza Gliwice i już odnoszący sukcesy na szczeblu miejskim i wojewódzkim Malwina i Rafał Usarkowie. Z dwójki rodzeństwa tym razem lepszy okazał się Rafał, który w setach 2:0 pokonał swoją siostrę. W meczu o trzecie miejsce spotkali się koledzy z klasy Jan Zdanowicz i Stanisław Januszek. W tym pojedynku po zaciętej walce zwyciężył Jan Zdanowicz.

Zawody były rozgrywane w duchu fair play. Zarówno uczestnicy jak i kibice dopingowali i motywowali się nawzajem. Dziękujemy wszystkim dzieciakom za udział w turnieju i zachęcamy do częstszego sięgania po rakietkę i doskonalenia swoich umiejętności.

   

 

Więcej na:

http://kolejarz-sp1.futbolowo.pl/gallery/22725

   
© Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwice