Szanowni Państwo
 
   Sytuacja w której się znaleźliśmy jest dla nas wszystkich nowa i niebywale trudna. Z wszystkich sił staramy się zachować ciągłość dydaktyczną. Wiemy, że forma w jakiej odbywają się zajęcia może budzić wiele kontrowersji, lecz nikt z nas nie był przygotowany na taki obrót spraw. W ostatnim czasie otrzymują Państwo na dzienniku elektronicznym wiele maili z zakresem rzeczy do zrobienia przez dzieci. Są to zadania do wykonania przez uczniów samodzielnie. Proszę też mieć na uwadze, że nie należy tego robić w jeden dzień. Proszę pomóc dzieciom jedynie wysłać wytwory swojej pracy w postaci zdjęć na maile klasowe, które specjalnie w tym celu zostały utworzone. Nauczyciele na bieżąco będą sprawdzać i odsyłać ewentualne uwagi. Pozwólmy dzieciom pracować samodzielnie, popełniać błędy, bo tylko w ten sposób się one uczą. Miejmy nadzieję, że sytuacja, która trwa szybko się zmieni i wszyscy zdrowi wrócimy do swoich codziennych obowiązków.
Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia
Dyrekcja ZSP 5
 
ps. każdy mail stworzony jest podobnie, z użyciem klasy do której chodzi Państwa dziecko, np: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   
© Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwice