KONTRAST  

   

ZIELONA PRACOWNIA  

   

GAZETKA SZKOLNA  

   

PODRĘCZNIKI SZKOLNE  

   

TELEFON ZAUFANIA  

   

WYNAJEM HALI  

   

BIP  

   

BEZPIECZNA SZKOŁA  

   

Login Form  

   

Nasza szkoła w obiektywie

   
 
Uwaga!
 
1. Ogłasza konkurs na logo dla koła (format A4, technika dowolna, praca indywidualna) -- termin składania prac do 30.11;
2. Zachęca do wzięcia udziału w zbiórce starych kluczy na Klinikę Budzik - do 14.12 (klucze należy zbierać w klasie, w każdy piątek wolontariusze przejdą po klasach i zbiorą);
3. 21.11 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Życzliwości - od najbliższego czwartku do 20.11 będzie działać Poczta Pełna Życzliwości (skrzynka będzie umieszczona na I piętrze, obok gazetki wolontariatu) i będzie można napisać kartkę, zrobić laurkę z miłymi słowami, które do kogoś chcemy skierować, mogą być pozdrowienia, słowa otuchy, motywatory. Poczta zostanie rozniesiona do poszczególnych  klas 21.11 przez Życzliwych Listonoszy Wolontariuszy.
   
© Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwice