Rozpoczęto od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Prowadząca powitała zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli oraz rodziców i uczniów. Uczniowie klas I zaprezentowali program artystyczny. Były wiersze, piosenki i tańce. Publiczność gromkimi brawami nagradzała piękne występy młodych artystów.

Później nastąpiła najważniejsza chwila – pasowanie na uczniów. Pani dyrektor, ogromnym ołówkiem, pasowała każde dziecko na ucznia. Bohaterowie uroczystości otrzymali pamiątkową kredkę, dyplom, a także słodką niespodziankę.

Uroczystość zakończyło wystąpienie Pani Dyrektor. Była też oczywiście chwila dla upamiętnienia tego ważnego wydarzenia fotografiami. Po sesji zdjęciowej dzieci pod opieką wzruszonych rodziców i opiekunów udały się do swoich domów.

Wszyscy uczestnicy uroczystości byli bardzo wzruszeni.

Link do galerii