Tak jak w poprzednich latach nasz impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wystąpiło 266 uczestników w trzech kategoriach wiekowych ocenianych przez profesjonalne jury w składzie: Andrzej Dominiak, Paweł Nawara, Agata Sitarek i Iwona Tchórzewska.

WYNIKI OBRAD JURY

kategoria PRZEDSZKOLA

1. Zespół Przedszkoli Miejskich nr 1 w Gliwicach  (opiekun: Agnieszka Czok)

2. Przedszkole Miejskie nr 12 w Sosnowcu (opiekunowie: Jolanta Ciołczyk, Katarzyna Góral-Nowak)

3. Przedszkole Publiczne nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie (opiekunowie: Agnieszka Zdrzałek, Anna Boczek)

kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 1-3

1. Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Tychach (opiekun: Maciej Gruchlik)

2. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Gliwicach (opiekun: Barbara Krukiewicz)

3. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Bystrzaki" w Kaletach (opiekun: Sonia Klajner)

kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 4-6

1. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Gliwicach (opiekun: Zofia Dąbrowska)

2. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi w Bytomiu (opiekunowie: Maria Barbara Kolasa, Anna Giermak-Grodzińska, Milena Dzieniszewska)

2. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Witolda Budryka w Gliwicach (opiekun: Marzena Budzyńska-Mordal)

Grand Prix festiwalu otrzymał Zespół Przedszkoli Miejskich nr 1 w Gliwicach.

Sponsorami naszej imprezy byli:

• Prezydent Miasta Gliwice
  • Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Gliwicach
  • Głuchowski Enterprise International Partnership Maciej Głuchowski
  • Marcin Kleszcz
  • Marek Kiernicki
  • Studio Tańca LET’S DANCE Anna i Paweł Nawara
  • Grov-link Magdalena Matuszak
  • Ewa Świątkowska

Patronat medialny:

Zachęcamy do obejrzenia relacji z imprezy w TV IMPERIUM zamieszczonej w poniższym linku.