VII TURNIEJ PIĘCIU DRUŻYN O PUCHAR DYREKTORA SP1 Z OKAZJI DNIA WAGAROWICZA

W piątek 22 marca 2019 roku, w godzinach 13:00 - 15:30 na hali sportowej ZSP5 Gliwice odbędzie się VII edycja Turnieju "Pięciu Drużyn" o Puchar Dyrektora SP1 z okazji Dnia Wagarowicza.

Charakterystyka imprezy:

• W imprezie uczestniczą zespoły składające się z uczniów klas I – III uczęszczających do SP1.
    Dzieci same zgłaszają składy oraz nazwę zespołu, bez ingerencji dorosłych.
  • Drużyna składa się z maksymalnie 7 zawodników
  • O udziale drużyny w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń
  • Warunkiem udziału ucznia w turnieju jest prawidłowo wypełniona zgoda rodzica.
  • Mecze rozgrywane są systemem każdy z każdym

Zespoły można zgłaszać od piątku 15.03.2019 u p. Wojciecha Szwarczyńskiego od godziny 7:45 w pokoju nauczycieli WF. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!!

Kapitan zespołu przynosi kartkę z nazwą zespołu oraz składem (imię, nazwisko, klasa każdego z zawodników)

Zapraszamy rodziców, dziadków, kolegów do udziału w roli kibiców i wspierania drużyn głośnym dopingiem.

Organizatorzy proszą opiekunów o ewentualny odbiór dzieci po turnieju.