MISTRZOSTWA GLIWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

 
     Jak mawiał klasyk yes, yes, yes... . W środę 31.10.2018 na hali sportowej przy ul. Kozielskiej 39 odbył się turniej w ramach Mistrzostw Gliwic SP w piłce nożnej dziewcząt pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego. Szkołę Podstawową nr 1 reprezentowały uczennice na co dzień uczęszczające do klasy sportowej Kolejarza Gliwice. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły z SP1, SP20, SP39, SP41. Bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta SP1 Gliwice, które wygrały wszystkie mecze. Dzięki temu awansowały do 1/4 finałów wojewódzkich spartakiady dzieci SZS. Najlepszym strzelcem turnieju okazała się Amelka Cieśla z klasy sportowej 5d. Zawody przebiegły w przyjaznej i sportowej atmosferze. Była to bardzo dobra promocja piłki nożnej wśród dzieci.


GRATULACJE !!!


   
© Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwice