Zapraszamy wszystkich rodziców uczniów klas III na zebranie w sprawie utworzenia klasy sportowej w poniedziałek 24.04 o godzinie 17:15 do świetlicy szkolnej.

Na zebraniu omówione zostaną testy sprawności fizycznej dla dzieci już zapisanych oraz trenerzy klubu będą do dyspozycji rodziców dzieci jeszcze niezdecydowanych. Trenerzy są do Państwa dyspozycji codziennie w szkole, gdzie chętnie odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.

Kilka słów od Zarządu Klubu KKS Kolejarz

Od sześciu lat w Szkole Podstawowej z Oddz. Int. nr 1 w ZSP nr 5 w Gliwicach przy ul. Kozielskiej 39 prowadzimy szkolenie w ramach klasy sportowej. Przez te wszystkie lata nasi podopieczni mieli szansę przeżyć wspaniałą przygodę uczestnicząc w licznych zawodach sportowych, turniejach okolicznościowych, obozach sportowych, wycieczkach formacyjnych. Tworzymy swoistą wspólnotę, której celem jest kształtowanie młodego człowieka i pozwolenie mu rozwijać zainteresowania sportem w szczególności piłką nożną i hokejem na trawie.

Zapraszamy w szczególności dziewczynki do przeżycia wspaniałej przygody w klasie sportowej. Karteczki z informacją o zebraniu dzieci otrzymają tuż po przerwie świątecznej.

Jeżeli mają Państwo pytania to prosimy o informację mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kontakt telefoniczny z trenerem Szwarczyńskim 509 571 235 lub bezpośredni co dziennie w szkole.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd KKS Kolejarz Gliwice

   
© Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwice