Uwaga!

"Egzamin teoretyczny na kartę rowerową odbędzie się 7 i 14 (poprawkowy) maja 2019 roku."

Testy - pdf

Uwaga!

Testy - pdf

Temat konkursu: “Zwierzęta całego świata”

Tematem tegorocznego konkursu są zwierzęta żyjące na całym świecie, zachwycające nas swym pięknem - kolorami, kształtami i gracją ruchów. . Celem konkursu jest uwrażliwienie dzieci na problem ochrony zwierząt, rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz propagowanie różnych technik malarskich i graficznych jako wypowiedzi plastycznej. Wystawa pokonkursowa będzie możliwością wymiany doświadczeń oraz poznania nowych technik.

Warunki uczestnictwa: 1.Uczestniczyć w konkursie mogą dzieci i młodzież w wieku 5-16 lat.

Każdy uczestnik może przesłać na konkurs jedną lub dwie prace (format A3) . Prace mogą by wykonane w dowolnej technice malarskiej, rysunkowej lub graficznej (nie będą oceniane grafiki komputerowe oraz prace wyklejane ziarnami, kulkami bibułowymi i liśćmi)

Wszystkie prace na odwrocie powinny być opatrzone czytelnym opisem. Wzór metryczki pracy podany jest w załączniku regulaminu konkursu.

Prace należy przekazać do 15.11.2018 p. p.H. Kędziery. Zostaną one ocenione przez profesjonalne jury. Uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w Galerii MOK w Radlinie w dniu 13.12.2018, o godz 15.00 Wyniki konkursu oraz inne informacje opublikowane będą na stronie internetowej 29.11.2018: www.mok.radlin.p

Prace przesłane na konkurs przechodzą na własność organizatora, który zastrzega sobie prawo do ich publikacji w celach popularyzatorskich. Organizator zastrzega sobie również prawo do zmian w organizacji konkursu.