Uwaga!

W piątek 17 grudnia 2021 w naszej szkole odbył się cykliczny świąteczny turniej piłkarski dla dzieci z rocznika 2011 i mł. W imprezie oprócz reprezentacji SP1 uczestniczyły jeszcze Szkoły Podstawowe nr 10, 20, 28, 41. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". Było dużo grania i mnóstwo emocji. Dzieci mogły odnowić stare i nawiązać nowe relacje z kolegami z innych szkół. Całe zawody odbyły się w sportowej atmosferze w duchu fair play. Sędzią turnieju był uczeń klasy 8d Maksymilian Janik, który stanął na wysokości zadania wykazując się dużym wyczuciem przy podejmowaniu decyzji boiskowych. Dziękujemy gościom za przyjęcie zaproszenia i sportową postawę.

Reprezentom naszej szkoły gratulujemy dobrego występu jednocześnie zachęcamy wszystkie dzieci do regularnej aktywności ruchowej.