D r o g i   U c z n i u !

Jak wiesz, obecna sytuacja związana z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa spowodowała, że szkoła jest zamknięta i obowiązuje tzw. „zdalne nauczanie”. Zachęcamy Cię, abyś ten czas spędził w sposób odpowiedzialny: przebywając w domu, ograniczając spotkania towarzyskie, unikając dużych skupisk ludzi oraz przebywania w miejscach publicznych, a przede wszystkim – przestrzegając zasad higieny.

            Nadal jednak powinieneś zdobywać wiedzę, rozwijać swoje umiejętności
i zainteresowania. Zmieniły się środki – ale nie cele! Dlatego staraj się być systematycznym
w nauce i współpracuj z nauczycielami, aby po powrocie do szkoły nie mieć zaległości.

To trudny czas dla nas wszystkich, ale wierzymy, że znajdziesz w sobie chęci
i motywację do pracy w domu. Pamiętaj, że do odważnych świat należy i nie bój się – jeśli czegoś nie zrozumiesz czy nie będziesz umiał zrobić – poproś o pomoc swojego wychowawcę, nauczyciela, rodzica, czy kolegę z klasy. My również służymy Ci pomocą: pedagodzy (p. M. Legan, p. M. Walnik) i psycholodzy szkolni (p. B. Sznyder, p. A. Bałuka) pozostają do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas, jeśli poczujesz się niepewnie, nie wiesz, jak uczyć się efektywnie; masz pomysły, którymi chciałbyś się podzielić lub gdybyś potrzebował zwykłej rozmowy. Pozostań
z nami w kontakcie
! Pisz do nas samodzielnie lub z pomocą rodziców poprzez dziennik elektroniczny.

(Przy okazji przypominamy, byś korzystał tylko z wiarygodnych źródeł informacji dotyczących aktualnej sytuacji epidemiologicznej).

   Z pozdrowieniami pani Monika Legan, Małgorzata Walnik, Beata Sznyder, Agnieszka Bałuka.

   
© Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwice