Gliwice, dn. 24 marca 2020r.

Szanowni Rodzice Uczniów ZSP5

W związku z wejściem w życie w dniu 25 marca 2020r. Rozporządzenia MEN w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informuję, że:

  1. Od 26 marca 2020r. opracowany został nowy plan lekcji, który każdy uczeń otrzyma poprzez dziennik elektroniczny. Plan będzie obowiązywał do czasu odwołania zawieszonych zajęć.
  2. Zgodnie z planem uczniowie będą otrzymywać opracowane tematy lekcji i zadania do wykonania.
  3. Wykonane zadania (DO OCENY – WSKAZANE PRZEZ NAUCZYCIELI) uczniowie powinni odesłać nauczycielowi do dwóch dni, od dnia w którym odbyła się lekcja (np. j. polski odbył się
    w poniedziałek – uczeń odsyła zadanie zadane w poniedziałek najpóźniej we środę) na maila klasowego.
  4. Bardzo proszę by wszystkie maile, które Państwo lub dzieci będziecie odsyłali do nauczycieli były odpowiednio opisane w temacie: „przedmiot, imię i nazwisko, data lekcji”, np. język polski, Sandra Kowalska, 27.03.20. Proszę też zwracać szczególną uwagę, by mail został wysłany na odpowiedni adres (adres danej klasy, np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  5. Praca, która zostanie oceniona będzie miała tak jak zadanie domowe wagę 3, będzie brany pod uwagę wkład pracy ucznia. Otrzymane oceny wpisywane będą do dziennika elektronicznego.

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o dopilnowanie, aby Państwa dzieci na bieżąco, zgodnie z ustaleniami przesyłali prace nauczycielom, aby nie dopuścić do powstania zaległości. W ten sposób będziemy realizować podstawę programową oraz obowiązek szkolny.
W sytuacjach jakichkolwiek wątpliwości, albo problemów z wykonaniem zadania proszę za pomocą
maila klasowego (założonego specjalnie na ten okres) lub przez dziennik elektroniczny kontaktować się z nauczycielami.

Proszę o przekazanie pozdrowień dla uczniów

                                                                                                      Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

                                                                                                                             Dyrekcja Szkoły

 

Plan lekcji - pdf

   
© Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwice