Szanowni Państwo,

informuję o kolejnej edycji akcji „Kolej na Ferie”.
W ramach akcji, w czasie ferii, dzieci i młodzież mogą podróżować Kolejami Śląskimi za darmo.

Oferta obowiązuje od 11 do 26 stycznia 2020 roku, w czasie ferii uczniów z województwa śląskiego.
Aby móc za darmo podróżować pociągami Kolei Śląskich, wystarczy podczas kontroli zamiast biletu okazać ważną legitymację szkolną.
Oferta dotyczy uczniów szkół podstawowych, licealnych, techników i szkół branżowych.
Z bezpłatnych przejazdów mogą korzystać również najmłodsi – w tym wypadku wystarczy posiadać dokument potwierdzający wiek.
Warto pamiętać, że dzieci do czwartego roku życia podróżują Kolejami Śląskimi bezpłatnie przez cały rok.
Promocja obejmie swoim zasięgiem wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie; jedynym wyjątkiem będzie linia do Zakopanego.