• Jak zamawiać bilety?

Bilety można zamawiać u koordynatora szkolnego drogą elektroniczną wysyłając maila naTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie sms pod numer telefonu 509 571 235

Koordynatorem akcji "SZKOŁA NA STADIONIE" w SP 1 Gliwice jest pan Wojciech Szwarczyński (nauczyciel WF)

Zamawiając bilety należy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL każdego uczestnika meczu (w tym gronie musi być dziecko do 15 roku życia i max 2 opiekunów)

Bilety na „sektor szkolny” można zamawiać do dwóch dni przed meczem

• Odbiór biletu?

Bilety odbiera się na Stadionie Miejskim w Gliwicach w trakcie przedsprzedaży (sklepik przed stadionem) lub bezpośrednio przed meczem w kasie nr 2 (kasa szkolna).

Aby usprawnić całą procedurę przy odbiorze biletów proszę podać, że Państwa dane znajdują się na liście zbiorczej Szkoły Podstawowej nr 1 w Gliwicach

Koszt jednego biletu na „sektor szkolny” wynosi 1zł dla dziecka i 15 zł dla opiekuna. Płatności należy dokonać przy odbiorze wejściówek.

• Rola szkolnego koordynatora?

Koordynator prowadzi zapisy i jest odpowiedzialny za przesłanie wypełnionej listy podpisanej przez dyrektora placówki.

NAJBLIŻSZYMECZ PIASTA PRZY OKRZEI:

• 15 kolejka 08.11.2019 (piątek) godz. 20:30 Piast Gliwice vs Jagiellonia Białystok

Informujemy, że akcja "SZKOŁA NA STADIONIE" jest prowadzona przez cały rok szkolny 2019/ 2020

Szczegółowe informacje u koordynatora p. Wojciecha Szwarczyńskiego

Podczas meczów domowych Piasta w sektorze rodzinno – szkolnym na godzinę przed meczem przygotowanych jest wiele atrakcji dla najmłodszych. Więcej w linku poniżej

SZKOŁA NA STADIONIE - ZAPRASZAMY NA OKRZEI i zakup biletów za pośrednictwem SP1 !!!

plakat na mecz Zaproszenie