NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA - TURNIEJE KLASOWE LEKTUR SZKOLNYCH W KLASACH 4 - 7.

W listopadzie 2017 r. zostały zorganizowane Turnieje Klasowe Lektur Szkolnych w ramach "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa" i "Klasy na medal". Koordynatorem i organizatorem turniejów była pani Joanna - nauczyciel bibliotekarz, we współpracy z nauczycielami polonistami: p.Ewą, p. Agnieszką, p. Martą i p. Magdą.

Wyniki Klasowych Turniejów Lektur Szkolnych w kl. 4 -7 organizowanych
w ramach NPRCz oraz "Klasy na medal":

Uczniowie klas czwartych brali udział w Turnieju klasowym do treści lektury "Kajko i Kokosz. Szkoła Latania".

I miejsce - kl. 4 c - 3 punkty

II miejsce - kl. 4 e - 2 punkty

III miejsce - kl. 4 d - 1 punkt

Uczniowie klas piątych brali udział w Turnieju klasowym do treści lektury "Magiczne drzewo. Czerwone krzesło".

I miejsce - kl. 5 c - 3 punkty

II miejsce - kl. 5 d - 2 punkty

III miejsce - kl. 5 e - 1 punkt

Uczniowie klas szóstych brali udział w Turnieju klasowym do treści lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

I miejsce - klasa 6 b - 3 punkty

I miejsce ex. - klasa 6 c - 3 punkty

II miejsce - klasa 6 a - 2 punkty

Uczniowie klas siódmych brali udział w Turnieju klasowym do treści lektury "Oskar i Pani Róża".

I miejsce - klasa 7 b - 3 punkty

I miejsce ex. - klasa 7 c - 3 punkty