Nasza szkoła w obiektywie

UWAGA!

Pod koniec listopada w naszej szkole odbędą się szkolne etapy dwóch wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

1) Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - 24 listopada (w czwartek)

2) Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - 25 listopada (w piątek).

Regulaminy Konkursów oraz zakres wiedzy i umiejętności dostępne są na stronie Kuratorium Oświaty w Katowicach pod adresem:

link

Konkurs z matematyki w pigułce - pdf

Konkurs z języka polskiego w pigułce - pdf

Arkusz zadań z matematyki - etap szkolny 2015 - pdf

Rozwiązania z matematyki - etap szkolny 2015 - pdf

Zachęcamy do udziału uczniów klas piątych oraz szóstych.

Nauczyciele języka polskiego i matematyki

4 kwietnia o 13.00 Nasza Szkoła dołączyła do akcji Pozytywni wobec otoczenia i sadziliśmy pozytywne drzewko:) Sadzeniu towarzyszyło mnóstwo żółtych, uśmiechniętych baloników zawierających pozytywne hasła dotyczące poszanowania przestrzeni Naszego Miasta.

Z okazji Światowego Dnia Autyzmu przypadającego 2 kwietnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 dzieci chcąc się włączyć w akcję przygotowały gazetkę tematyczną o Autyzmie,

UWAGA RODZICE!!!

Proszę o zapoznanie się z ofertą ubezpieczeniową dla szkoły i przedszkola:

Ubezpieczenie w szkole

Ubezpieczenie w przedszkolu