Szanowni Państwo.

W związku z podaniem do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną  listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do  Przedszkola Miejskiego nr 5,   (oraz kandydatów  zakwalifikowanych  do innej jednostki  dla której jednostka była przedszkolem pierwszego wyboru)  na stronie internetowej PM 5 podajemy:

Podstawę prawną:

Rozporządzenie MEN z dnia 25 marca zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych  rozwiązań w okresie czasowego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ( DZ. U. 2020 poz.530).

Szanowni Państwo od dnia 16.04.2020r. godz. 9.00 do 24.04.2020r. do godz. 15.00 zapraszamy do potwierdzania  przez rodzica/opiekuna prawnego w postaci pisemnego oświadczenia  woli przyjęcia kandydata do PM 5. Oświadczenia,  prosimy  pobrać ze strony przedszkola,  wypełnić i przesłać  drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Nie potwierdzenie w  w/w  terminie woli przyjęcia kandydata, będzie traktowane jako rezygnacja z przyjęcia kandydata do naszej placówki.

Szanowni Państwo.  Proszę  na etapie potwierdzania woli nie kierować  pytań do pracowników  Urzędu Miejskiego / Wydział Edukacji. W związku z RODO i obecną sytuacją dane  dot. rekrutacji są dostępne tylko w  PM 5.

W razie wątpliwości  pytania  proszę kierować  pod  nr   tel. 32 237-99-50 / sekretariat ZSP 5/,  osoba będąca w posiadaniu danych skontaktuje się z Państwem.

Rodzic kandydata może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie  uzasadnienia odmowy przyjęcia kandydata do przedszkola w terminie 7 dni od dnia podania do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych  i nieprzyjętych. Termin podania do publicznej wiadomości  listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola zostanie podany po 24.04.2020r.

Po podaniu do publicznej wiadomości informacji o kandydatach przyjętych do przedszkola otrzymacie Państwo informację  o wolnych miejscach w przedszkolu.

Dyrekcja ZSP5/PM5

Potwierdzenie woli uczęszczania do przedszkola - pdf