Tym razem dzieci wybrały się w podróż do Niemiec. Wielką radość sprawiła "Tropicielom" powitanka "Hallo,Hallo schon, dass tu da bist". Dzieci poznały również kompozytora Jana Sebastiana Bacha, poprzez aktywne słuchanie muzyki, wykonały zimową kartkę dla kolejarzy z Wolsztyna oraz poznały baśnie braci Grimm. Żegnając Niemcy przygotowujemy się do kolejnej podróży do Rosji, Litwy, Łotwy i Ukrainy.
20210122 094638

Styczniowe zadanie za nami.
Dzieci z grupy "Tropiciele"w ramach projektu edukacyjnego "Jedzie pociąg z daleka "poznały rosyjskie bajki oraz wykonały maski postaci :Maszy, Niedźwiedzia,Wilka i Zająca.Wykonały również flagi:Rosji,Ukrainy,Łotwy i Białorusi.
Poznały balet "Dziadek do orzechów "Piotra Czajkowskiego i rysowały postacie głównych bohaterów.
Na zakończenie podróży składały sobie życzenia po rosyjsku,litewsku,białorusku i ukraińsku.

20210126 115643
Sylwia Kożuch,Magdalena Kwiecień